Styret

Kim Rio

Leiar

kim@sfhk.no

Irene Mirkovic Sønnervik

Styremedlem/kasserar

irene@sfhk.no

Marita Iversen Sildal

Styremedlem

marita@sfhk.no

Frank Lien

Styremedlem

frank@sfhk.no

Susanne Håheim

Styremedlem

susanne@sfhk.no

Annika Bjørset

Varamedlem

annika@sfhk.no

Presentasjon av styremedlemane


Kim Rio

Alder: 38
Styreverv: leiar

Bustad: Vevring
Hund: Azawakh, Greyhound og Whippet


Irene Mirkovic Sønnervik

Alder: 51
Styreverv: styremedlem, kasserar

Bustad: Førde
Hund: Aplinsk Dachsbracke


Marita Iversen Snildal

Alder: 34
Styreverv: styremedlem, kasserar

Bustad: Naustdal
Hund: Petit Brabançon


Frank Lien

Alder: 46
Styreverv: styremedlem

Bustad: Førde
Hund: Schäfer og Finsk Lapphund


Susanne Håheim

Alder: 25
Styreverv: styremedlem

Bustad: Vassenden
Hund: Finsk Lapphund


Annika Bjørset

Alder: 29
Styreverv: varamedlem

Bustad: Førde
Hund: Dvergpincher